American English file book 2-T2

توضیحات دوره: کتاب های امریکن انگلیش فایل، مجموعه ای شش سطحی است که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است و یکی از بهترین مجموعه هایی است که برای آموزش انگلیسی آمریکایی به نوجوانان و بزرگسالان تاکنون منتشر شده است. مجموعه حاضر در بسیاری از موسسات آموزش زبان در کشور استفاده می شود.

هر کتاب دارای بین 10 تا 12 درس می باشد که در هر درس بیشترین تمرکز روی سه بخش گرامر، واژگان و تلفظ معطوف شده است. یکی از مهمترین نقاط قوت این مجموعه این است که برای تقویت مهارت گفتاری (مکالمه) بسیار مناسب می باشد، هر چند این مجموعه به سه مهارت دیگر (مهارت های شنیداری، نوشتاری و درک مطلب) نیز می پردازد. کتاب استارتر مناسب افرادی است که به تازگی قصد شروع یادگیری انگلیسی را به شکل آکادمیک دارند و همچنین بزرگسالانی که سالهاست از محیط های آموزشی فاصله گرفته اند، می توانند به خوبی با مفاهیم این کتاب به مرور و یادگیری بیشتر مبانی انگلیسی بپردازند.

هفته اول

هر کلاس به محض رسیدن به حد نصاب تشکیل خواهد شد. جهت اطلاع از زمان شروع ترم جدید این کلاس، با ما تماس بگیرید.

کلیه کلاس ها بصورت آنلاین و مجازی برگزار می شوند و نحوه ورود به کلاس در بخش راهنما توضیح داده شده است.

خیر. کلیه فرآیند ثبت نام، برگزاری کلاس ها و امتحان بصورت مجازی انجام می شود و شما از هر نقطه در ایران و سایر کشورها می توانید در دوره های شبکه آموزش مجازی ایرانیان شرکت کنید.
درصورت تمایل شما گواهینامه پایان دوره صادر می گردد اما توجه داشته باشید که تنها مدارک معتبر در زمینه زبان انگلیسی، مدارک بین المللی تافل و آیلتس می باشند و در زمینه سایر مهارت ها نیز شما می بایست در آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک معتبر قابل ترجمه دریافت نمایید. بطور کلی گواهی نامه هیچ موسسه خصوصی قابل استناد و ترجمه رسمی نمی باشد.

همکاران ما براساس اطلاعات پر شده توسط شما در هنگام ثبت نام، با شما تماس خواهند گرفت. درصورتی که طی 48 ساعت پس از ثبت نام، تماسی گرفته نشد، می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما پیگیری نمایید. لطفا توجه نمایید که پس از ثبت نام برای شما فاکتور رسمی صادر خواهد شد و اطلاعات ورود به کلاس همراه با پشتیبانی دائم تا پایان دوره داده می شود. همکاران ما براساس اطلاعات پر شده توسط شما در هنگام ثبت نام، با شما تماس خواهند گرفت. درصورتی که طی 48 ساعت پس از ثبت نام، تماسی گرفته نشد، می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما پیگیری نمایید. لطفا توجه نمایید که پس از ثبت نام برای شما فاکتور رسمی صادر خواهد شد و اطلاعات ورود به کلاس همراه با پشتیبانی دائم تا پایان دوره داده می شود.

کتاب پس از ثبت نام شما بصورت فایل PDF به شکل رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. درصورتی که تمایل به داشتن اصل کتاب دارید می توانید در صفحه فروشگاه اقدام به خرید آن کنید. خرید اصل کتاب همراه با ارسال رایگان به سراسر کشور می باشد.

لطفا قبل از خرید دوره های زبان انگلیسی اقدام به تعیین سطح نمایید. 

اولین نفری باش که یک نظر اضافه می کنه.

لطفا وارد شوید برای ترک یک بررسی