راهنما

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره:

ابتدا در سایت ثبت نام نموده و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با انتخاب کلید خرید دوره و پر کردن فرم اطلاعات به درگاه پرداخت متصل می شوید و پس از پرداخت شهریه، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. در صورتی که برای برگزاری دوره عجله دارید، برای روزها و ساعت برگزاری محدودیت دارید یا هرگونه سوال دیگر، می توانید قبل از پرداخت شهریه با ما تماس بگیرید.

لطفا در پر کردن فرم اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید و ورود نام و نام خانوادگی و شماره تلفن در دسترس و کد ملی ضروری می باشد. جهت اطمینان شما عزیزان، پس از پرداخت شهریه فاکتور رسمی قابل استناد و پیگیری صادر می شود.

درصورتی که از طریق یکی از دوستان یا آشنایان خود با شبکه آموزش مجازی ایرانیان آشنا شده اید، حتما نام وی را در قسمت معرف اعلام کنید. ما علاوه بر اینکه برای ثبت نام ایشان تخفیف قابل ملاحظه ای لحاظ می نماییم، جهت ثبت نام شما در ترم بعدی نیز تخفیف لحاظ می گردد!

جهت شرکت در کلاس های زبان های خارجی، حتما قبل از خرید دوره اقدام به تعیین سطح از طریق این صفحه نمایید. سپس با ما تماس بگیرید تا تعیین سطح تلفنی و مشاوره جهت خرید دوره مناسبتان انجام شود. همچنین پس از تعیین سطح در سایت، می توانید شماره تماستان را از طریق تلگرام یا پیامک به شماره 09368545869 به ما اطلاع دهید تا همکاران ما تماس بگیرند.

نحوه شرکت در کلاس ها:

کلیه کلاس های شبکه آموزش مجازی ایرانیان بصورت آنلاین و مجازی برگزار می شود و در هیچ مرحله ای از ثبت نام، شرکت در کلاس ها و امتحان پایان ترم، نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد.

همچنین اکثر کلاس ها در محیط نرم افزار ادوب کانکت (adobe connect) برگزار می شوند که در ادامه نحوه نصب و ورود به کلاس توضیح داده می شود.

لطفا پس از ثبت نام و اعلام روز و ساعت برگزاری کلاس، اقدام به نصب اپلیکیشن ادوب کانکت بر روی گوشی همراه خود و یا بر روی لپ تاپ نمایید. ورود به فضای کلاس تنها در ساعت برگزاری کلاس ممکن است.

نصب ادوب کانکت:

اگر اولین بار است که با این برنامه آشنا شده اید، توصیه می شود به دلیل راحتی و سادگی نصب و کار کردن با اپلیکیشن موبایل، آن را از طریق گوگل پلی و یا سایر اپلیکیشن های نصب برنامه ها دانلود کرده و طبق مراحل زیر بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید.

درصورتی که با این برنامه و یا نصب نرم افزارها بر روی کامپیوتر آشنایی کافی دارید، می توانید نرم افزار مخصوص کامپیوتر ادوب کانکت را دانلود کرده و به همراه نرم افزار ادوب فلش پلیر (نصب آن برای عملکرد ادوب کانکت ضروری می باشد) بر روی کامپیوتر و لپ تاپ خود نصب نمایید. دانلود و راهنمای نصب این برنامه ها به راحتی در وبسایت های نرم افزاری موجود می باشد.

پس از نصب ادوب کانکت بر روی تلفن همراه طبق مراحل زیر پیش بروید:

اولین مرحله، وارد کردن آدرس سرور است. آدرسی که می بایست در این قسمت تایپ گردد پس از ثبت نام به شما اطلاع داده می شود. لطفا دقت کنید در صورتی که بین کلمات و حروف فاصله بیندازید و یا کوچکترین اشتباه تایپی وجود داشته باشد، با پیام خطای شبکه
(network error)  مواجه خواهید شد. پس در وارد کردن آدرس سرور نهایت دقت را داشته باشید. سپس بر روی کلید next کلیک کنید.

پس از اتصال به سرور، دو راه ورود به کلاس وجود دارد: عضو و یا مهمان
گزینه عضو (member) جهت ورود ادمین کلاس و مدرسین درنظر گرفته شده است و نیازمند داشتن نام کاربری و رمز عبور می باشد. کلیه زبان آموزان باید از گزینه مهمان (guest) استفاده نمایند. پس از انتخاب گزینه مهمان، نام و نام خانوادگی خود را در کادر وسط صفحه تایپ نمایید. حتما دقت کنید که نام و نام خانوادگی را مطابق با چیزی که زمان ثبت نام و خرید دوره ذکر کرده اید، تایپ نمایید زیرا ادمین کلاس با توجه به اسامی ثبت نامی در کلاس، اجازه ورود به کلاس را می دهد. درصورتی که نام تایپ شده در این قسمت با نام ثبت نامی همخوانی نداشته باشد، اجازه ورود به کلاس داده نمی شود و شما مراحل بعدی را نمی توانید ادامه دهید.

پس از نوشتن نام خود، بر روی گزینه enter کلیک نمایید.

پس از آن، صفحه ای مشابه بالا مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده ارسال درخواست شما به ادمین جهت تایید ورود به کلاس می باشد. درصورتی که در زمان خارج از ساعت برگزاری کلاس اقدام به ورود نمایید، در این مرحله با پیام عدم امکان ورود به کلاس مواجه خواهید شد. ورود به فضای کلاس از 5 دقیقه قبل از ساعت شروع کلاس امکان پذیر است.

در زمان برگزاری، بلافاصله پس از مشاهده صفحه اتصال، وارد کلاس شده و فایل درحال اشتراک گذاری (کتاب مورد تدریس و یا برنامه کامپیوتری درحال آموزش و غیره) و همچنین حضار در کلاس را مشاهده خواهید کرد.

بلندگو تلفن همراه بصورت پیش فرض فعال می باشد و به محض ورود به کلاس صدای مدرس و سایرین را خواهید شنید اما جهت جلوگیری از پخش صدای ناخواسته، میکروفون غیرفعال است و باید بصورت دستی توسط خودتان فعال گردد. هرزمان که خواستید حاضرین صدای شما را بشنوند و یا جواب سوال مدرس را بدهید، مطابق عکس برروی شکل میکروفون در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و گزینه connect my microphone را انتخاب نمایید. با گزینه بعدی میتوانید میزان ولوم صدایتان را تنظیم کنید.

لطفا درصورتی که قصد صحبت ندارید، برای جلوگیری از ایجاد سروصدا در فضای کلاس میکروفون را با همین روش خاموش نمایید.

در زمانی که میکروفون روشن می باشد مطابق عکس، رنگ آن آبی خواهد بود و پس از غیرفعال کردن آن مشابه گزینه های بعدی خاکستری خواهد شد. جهت جلوگیری از اکوی صدا و همچنین درصورتی که صدا برایتان ضعیف پخش می شود، حتما از هندزفری استفاده نمایید. استفاده از بلندگوی تلفن همراه موجب اکوی صدا و بهم خوردن نظم کلاس می گردد.

با گزینه های سمت چپ نرم افزار می توانید موارد قابل مشاهده خود را تغییر دهید. درصورتی که می خواهید فایل درحال پخش (کتاب مورد تدریس) بصورت بزرگتر و با قابلیت بزرگنمایی مشاهده کنید، از گزینه دوم سمت چپ استفاده کنید. همچنین گزینه های بعدی تعداد حاضرین در کلاس را به همراه امکان چت و مشاهده تصویر نشان می دهد.

جهت مشاهده فضای کلاس می توانید از ویدئوهای صفحه اول سایت بازدید نمایید.

همچنین درصورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام و ورود به کلاس می توانید با ما تماس بگیرید.